آراد برندینگ
خانه / لیبل پی وی سی / خرید بدون واسطه لیبل شیرینگ pvc

خرید بدون واسطه لیبل شیرینگ pvc

لیبل شیرینگ pvc دارای انواع مختلفی است. آیا می دانید که لیبل شیرینگ را می توانید بدون واسطه و مستقیما خریداری کنید؟ لیبل شیرینگ pvc به دلیل مزایای زیادی که دارد در تمامی صنایع به کار می رود.
به پوشش دهی توسط لایه pvc به کمک حرارت و انقباض شیرینگ کردن نام دارد.
امروزه این پوشش ها برای معرفی بهتر محصول از حالت تک رنگی بودن خارج شده و با توجه به نوع کالا رنگ و لعاب شده است که لیبل شیرینگ نام دارد.

لیبل شیرینگ pvc

مزایای استفاده از لیبل شیرینگ pvc:

  • قابلیت پلمپ کردن درب محصولات: برخی محصولات خوراکی از جمله بطری های نوشیدنی، مربا و یا ظرف سس باید طوری بسته بندی شوند که اثرات باز شدن آن به سادگی قابل تشخیص باشد. به همین جهت می توان با استفاده از لیبل شیرینگ این کار را به سادگی انجام داد.
  • محلفظت در برابر اشعه uv: بیشتر محصولات بخصوص نوشیدنی هایی که در برابر نور خورشید هستند لیبل شیرینگ آنها را در برابر نور خورشید محافظ کرده و از فاسد شدن آن جلوگیری می کند.
  • سرعت بسته بندی: مدت زمان بسته بندی محصولات با استفاده از این لیبل به کمتر از ۳۰ ثانیه می رسد. این در حالی است که اگر از دستگاه اتوماتیک استفاده شود این زمان به نصف نیز می رسد.

لیبل شیرینگ pvc

انواع لیبل شیرینگ باکیفیت

لیبل ها به منظور معرفی محصول استفاده شده، که انواع مختلفی تولید و بازار عرضه می شوند.

  1.  لیبل شیرینگ درب: امروزه برای پلمپ کردن درب محصولات از لیبل شیرینگ استفاده می شود. در این حالت مرسوم که غلاف تنها به دور درب محصول انداخته می شود.
  2.  لیبل شیرینگ وسط: یکی از پراستفاده ترین نوع است. از این مدل برای درج مشخصات و طراحی محصولات استفاده می شود. و جنبه محافظتی ندارد.
  3.  لیبل شیرینگ بسته بندی چند تایی: برای بسته بندی محصول به صورت پک یا بسته های چند تایی از لیبل شیرینگ استفاده می گردد.
  4.  لیبل شیرینگ تمام بدنه: این نوع لیبل به صورتی است که تمام بدنه محصول تا ابتدای درب را شامل می شود.
  5.  لیبل شیرینگ تمام بدنه و درب: در این نوع غلاف به اندازه تمام بدنه و درب بریده می شود. و بعد از حرارت دهی کل بطری غلاف خواهد شد.

لیبل شیرینگ pvc

خرید لیبل شیرینگ pvc بدون واسطه

اگر کسی تمایل به خرید لیبل شیرینگ pvc بدون واسطه و به صورت مستقیم را دارد می تواند به کارخانجات و شرکت های تولیدکننده این نوع لیبل مراجعه کرده و محصول مورد نظر را خریداری کنند.
اگر شما نیز خریدی بدون واسطه می خواهید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فراز رول
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195187757
شماره تلفن ثابت: ---
شماره فکس: ---
آدرس کانال: farazrol@
پست الکترونیکی: farazzrol@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چاپ لیبل پی وی سی

چاپ لیبل پی وی سی با کیفیت درجه یک

چاپ لیبل پی وی سی با کیفیت عالی و درجه یک توسط چه مراکزی انجام …