آراد برندینگ
خانه / رول حرارتی / خرید اینترنتی رول کاغذ حرارتی ۸ سانتی

خرید اینترنتی رول کاغذ حرارتی ۸ سانتی

اگر قصد خرید رول کاغذ حرارتی ۸ سانتی را دارید، می توانید به فروشگاه های آنلاین عرضه کننده این محصول در فضای مجازی مراجعه نمایید. این فروشگاه ها کار را برای مصرف کنندگان بسیار آسان نموده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر این مطلب را دنبال کنید.

خرید رول حرارتی 8 سانتیرول کاغذ حرارتی ۸ سانتی از جمله رول های کاغذی پرطرفدار است که با حرات چاپ روی آن صورت می پذیرد. این رول بیشتر در فروشگاه ها برای ارائه رسید و فاکتور به مشتری کاربرد دارد. خرید رول کاغذ حرارتی ۸ سانتی نیز از طریق فروشگاه های اینترنتی آسان تر شده است.

آشنایی با رول کاغذ حرارتی ۸ سانتی

رول های کاغذی حرارتی ۸ سانتی، متناسب و سازگار با دستگاه های پرینتر حرارتی طراحی و ساخته شده اند. میزان پهنا و عرض این کاغذها هشتاد میلی متر، یا هشت سانتی متر است.

تکنولوژی به کار رفته در تولید این کاغذها به نحوی است که این رول ها با قرار گرفتن در داخل پرینتر های حرارتی، در اثر گرمای تولید شده در این دستگاه ها، از خود واکنش نشان داده و متن مورد نظر را در سطح کاغذ نمایان می سازند، یا به عبارتی چاپ می کنند.
در واقع سطح این کاغذها با ماده ای مخصوص پوشیده شده است که همین ماده کار چاپ را انجام می دهد. میزان کیفیت و مرغوبیت کاغذها، مدت زمان دوام متن چاپی را تعیین می کند.
در برخی نمونه های درجه یک، متن تا مدت سه سال بر روی کاغذ باقی خواهد ماند. اما در نمونه های معمولی و بی کیفیت، متن ها خیلی زود از بین می روند.

به عنوان مثال، متن چاپ شده بر روی رول های حرارتی دستگاه های خود پرداز، خیلی زود در عرض چند روز محو می شوند که این مسئله نشان دهنده مرغوبیت کم کاغذ آن می باشد.

فروش عمده رول کاغذ حرارتی 8 سانتی

کاربرد رول کاغذ حرارتی ۸ سانتی چیست؟

از مدل ها و انواع مختلف رول کاغذ حرارتی ۸ سانتی در موارد بسیاری استفاده می شود. مانند:

  • فاکتور و رسید مشتری در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها
  • برای چاپ فیش رستوران ها و اشپزخانه ها
  • چاپ نتیجه ازمایش و سونوگرافی
  • رسید دستگاه های خود پرداز و کارت خوان

قیمت رول کاغذ حرارتی 8 سانتی

روش خرید رول کاغذ حرارتی ۸ سانتی

روش های مختلفی برای سفارش و خرید انواع رول کاغذ حرارتی ۸ سانتی وجود دارد. یک روش مراجعه مستقیم و حضوری به مراکز و شرکت های پخش و توزیع این محصول در سراسر کشور است. در این مراکز این رول ها، در اندازه های متفاوت و به صورت کلی و یا جزئی ارائه می شود.
همچنین وب سایت ها و فروشگاه های انلاین در فضای مجازی، این محصولات را به شکل مستقیم و بدون واسطه عرضه کرده و با قیمت مناسب تر از بازار به فروش می رسانند. با این روش می توانید به صورت غیر حضوری و بدون دردسر محصول را خریداری کنید.

فروش رول کاغذ حرارتی 8 سانتی

تولید کننده کاغذ رول حراتی

کاغذهای حرارتی در واقع همان کاغذهای ساده‌ای هستند که به مواد شیمیایی خاصی آغشته شده اند. این مواد شیمیایی در اثر مجاورت با حرارت واکنش نشان داده و عمل چاپ اطلاعات انجام می‌شود. ایجاد حرارت توسط پرینترهای حرارتی انجام می‌گیرد.
تولیدکننده کاغذ رول حرارتی آنها را در ابعاد مختلف تولید می‌کند. ابعاد کاغذ رول حرارتی بسته به نوع پرینتر توسط مصرف کننده سفارش داده می‌شود.
تولیدکنندگان می‌توانند با تغییر در فرمول مواد شیمیایی رنگ چاپ را تغییر دهند. رنگ‌های مشکی، آبی و قرمز تنها رنگ‌هایی است که رول های کاغذ حرارتی دارند.
رول‌های تولید شده توسط تولید کنندگان در متراژهای متفاوتی می‌باشند. بسته به نیاز و سفارش مصرف کننده تولیدکنندگان می‌توانند ضخامت کاغذ را تغییر دهند.

تولید رول کاغذ حرارتی 8 سانتی

برای اطلاع بیشتر در این زمینه می توانید با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فراز رول
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195187757
شماره تلفن ثابت: ---
شماره فکس: ---
آدرس کانال: farazrol@
پست الکترونیکی: farazzrol@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رول حرارتی چاپ لباس

لیست قیمت رول حرارتی چاپ لباس

آیا از لیست قیمت رول حرارتی چاپ لباس خبردارید؟ خرید رول حرارتی چاپ لباس به …